Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Kouluratsastuskilpailut 15.01.2016

Kaukasuksessa kilpailukausi starttaa jo 15.01.2016 kouluratsastuskilpailuiden merkeissä. Kilpailut alkavat klo. 10 ja loppuvat sitten, kun jokainen on saanut suoritettua. Muistakaa ilmoittautua kansliassa hyvissä ajoin ennen oman luokkanne alkua!

Palkinnot TÄÄLLÄ

Osallistuminen

  • Jokaiseen luokkaan otetaan 20 osallistujaa, tarinaluokkiin vain 10
  • Yksi ratsastaja saa tuoda 2 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua kolmeen luokkaan sekä tarinaluokkaan
  • Osallistumiset alla olevaan vieraskirjaan muodossa:
  • Luokka [rv]
  • ratsastaja - ratsu
  • Muista ilmoittaa, mikäli haluat ilmoituksen tuloksista!

Luokat

  1. Helppo D (avoin kaikille) 11/20 TT
  2. Helppo C (avoin kaikille) 15/20 TT
  3. Helppo B (avoin kaikille) 20/20 TT
  4. Helppo A (avoin kaikille) 20/20 TT
  5. Vaativa B (avoin kaikille) 18/20 TT
  6. Vaativa A (avoin kaikille) 15/20 TT
  7. TARINALUOKKA valitse taso (avoin kaikille) 0/10
  • Saavut kilpailupaikalle, etkä löydä hevosesi varusteita sieltä, mihin muistit ne laittaneesi. Mistä varusteita etsit? Mistä ja miten ne loppujen lopuksi löytyvät?

Osallistujat / Tulokset

  • Luokka 1, Helppo D (avoin kaikille) 11/20 TT

1. victoria - Miss Snowwhite 
2. Ria - Alexsandra 
3. Sinte - Metsälammen Girada 
4. Marie - Nightlight 
5. victoria - Goldenwishes 
6. Sinte - Castor v.d. Zanneshof 
7. Jannica - A.D. Lotta's Last Princess 
8. Veera - Hemsbury Raglan Road 
9. Moona - Katastrofin Christopher 
10. Jannica - A.D. Miss Merry 
11. Ria - Sunny Charming 

  • Luokka 2, Helppo C (avoin kaikille) 15/20 TT

1. Marie - Nightlight 
2. Ria - Sunny Charming 
3. Moona - Fenix III 
4. Jjayzmine - Rhods Vulkan 
5. Sinte - Castor v.d. Zanneshof 
6. Jjayzmine - Wendy 
7. Moona - Katastrofin Christopher 
8. victoria - Goldenwishes NW 
9. Jannica - A.D. Lotta's Last Princess 
10. Veera - Tuloton 
11. Jannica - A.D. Miss Merry 
12. victoria - Lilla Grut 
13. Sinte - Metsälammen Girada 
14. Ria - Alexsandra 
15. Veera - Hemsbury Raglan Road 

  • Luokka 3, Helppo B (avoin kaikille) 20/20 TT

1. Monica - Nobody 
2. Veera - Tuloton 
3. Moona - Katastrofin Christopher 
4. Moona - Gambler CLA 
5. Monica - Royal light 
6. Moona - Fenix III 
7. victoria - Mistyn Tulitaistelija 
8. Eveliina - Time and relative dimension in space 
9. victoria - Tulenkantaja 
10. Ria - Sunny Charming 
11. Silja - Helnia 
12. Jjayzmine - Magic Mix CLA 
13. Ria - Alexsandra 
14. Sara - Dance Miley 
15. Jjayzmine - Lightning Bolt CLA 
16. Marika - Grazy Diamonds 
17. skeleton - Hillstead Wonderlock 
18. Sara - Lady White Wera 
19. Jannica - P.P. Prite Moonlight 
20. Jannica - A.D. Soffy's Don Amour 

  • Luokka 4, Helppo A (avoin kaikille) 20/20 TT

1. Lumo - Sun's gold 
2. Moona - Fenix III 
3. Sara - Sokka Poika 
4. Lumo - Life is not a bed of roses 
5. victoria - Lumen Tuisku 
6. Moona - Gambler CLA 
7. Eliza - Flora 
8. skeleton - Wildfire Lancelot 
9. Veera - Pikku-Ukkonen 
10. Jannica - Atlantic Age 
11. Chiara-Mételle Luána - Angelo Caduto 
12. Jjayzmine - Treasure Under Rainbow 
13. Jannica - El Kabong ox 
14. Monica - Royal light 
15. Monica - Nobody 
16. Raituva - Merlin 
17. victoria - Tulenkantaja 
18. Jjayzmine - Perhaps Molly 
19. Noel - Royal Fire 
20. Sara - Whiter Boys

  • Luokka 5, Vaativa B (avoin kaikille) 18/20 TT

1. Jjayzmine - PomPom Mondel 
2. Eliza - Flora 
3. victoria - Lumen Tuisku 
4. Jessica - Santo Domingo 
5. Monica - High-speed flash 
6. Sara - Vicky of Victory 
7. Chiara-Mételle Luána - Angelo Caduto 
8. Lumo - La tormenta de la noche el niño 
9. Jannica - A.D. Castle Calamity 
10. Reneta - Hallavaaran Loge 
11. Jannica - Marshmallow AD 
12. Jade Meadow - Sigger 
13. Marika - Gamma Radiation 
14. Raituva - Merlin 
15. victoria - Kaukasuksen Vapaustaistelija 
16. Sara - Brown Rize II 
17. Jjayzmine - Princess America CLA 
18. Noel - Royal Fire 

  • Luokka 6, Vaativa A (avoin kaikille) 15/20 TT

1. Sara - Sir Henrikson & Mr. Jack 
2. Jjayzmine - Already Enemy CLA 
3. Jannica - Ventik ox 
4. Eveliina - Try to not cry 
5. Lumo - A drop of water 
6. Naomi - Captain Hook 
7. Naomi - Self Posessed 
8. Eveliina - Saidah ox 
9. Jannica - Vandal Caramel 
10. Noel - Royal Fire 
11. Jjayzmine - Whisper in the Dark 
12. Sara - Mr. Gallant Blacky IV 
13. Jade Meadow - Sigger 
14. Raituva - Merlin 
15. Jessica - Santo Domingo 

  • Luokka 7, TARINALUOKKA 0/10

 

http://lumenhohde.suntuubi.com/

http://clarity.suntuubi.com/

http://www.lehtomaki.suntuubi.com/

http://soarin.suntuubi.com/

siljahelmi@gmail.com

http://www.tanssivatkaviot.suntuubi.com/

http://tulipuro.suntuubi.com/

http://ruskalaukka.suntuubi.com/

http://estekoni.suntuubi.com/

http://4kaviota.suntuubi.com/

http://metsalammen.suntuubi.com

http://leijonaharja.suntuubi.com/

http://kaaosteoria.suntuubi.com/

Kouluratsastus 15.01.2016  1  2  > [ Kirjoita ]

Nimi: Veera
Kotisivut: http://www.tuloton.suntuubi.com/

13.01.2016 17:47
Hei! Kisailmoittautumiseni Starrin kanssa voi poistaa, koska hoitohevoseni talli meni tauolle, jonka pituutta ei tiedetä, joten lopetin ruunan hoitamisen. :/

Eli seuraavat luokat pois ratsukolta:
* Helppo C (vaihdoin Helppo A-luokkaan)
Veera - Starfish

* Helppo B
Veera - Starfish

t.Veera

Nimi: Reneta
Kotisivut: http://kaaosteoria.suntuubi.com/

11.01.2016 22:29
Luokka 5. VaB
Reneta - Hallavaaran Loge

Tuloksista Teoriaan, kiitos.

Nimi: Leonie
Kotisivut: http://leijonaharja.suntuubi.com/

09.01.2016 20:54
Luokat 4, 5 & 6
Jade Meadow - Sigger

Tuloksista ilmoitus Leijonaharjaan :)

Nimi: Sinte
Kotisivut: http://metsalammen.suntuubi.com

08.01.2016 16:33
Helppo D
Sinte - Metsälammen Girada
Sinte - Castor v.d. Zanneshof

Helppo C
Sinte - Metsälammen Girada
Sinte - Castor v.d. Zanneshof

Helppo B
Sinte - Mustmäen Ruu
Sinte - Gilda av Kleppur

Kiitos! Tuloksista voi ilmoittaa Metsälammen vieraskirjaan :)

Nimi: Veera
Kotisivut: http://www.tuloton.suntuubi.com/

08.01.2016 15:22
Vielä mukaan yhdellä hevosella. ;)

Helppo A
Veera - Pikku-Ukkonen

Nimi: Inkeri

07.01.2016 18:43
Helppo B
Inkeri - Voore Anet

Nimi: Eliza
Kotisivut: http://4kaviota.suntuubi.com/

07.01.2016 13:10
Helppo B
Eliza-Flora

Helppo A
Eliza-Flora

Vaativa B
Eliza-Flora

Tuloksista ilmoitus 4kavioon, linkki kotisivut kohdassa

Nimi: Veera

07.01.2016 10:47
Helppo D & Helppo C
Veera - Hemsbury Raglan Road

Vaihdatko Starrin ja minun osallistumisen helppo C luokasta helppo A luokkaan? (Starfish)

Nimi: Raituva
Kotisivut: http://estekoni.suntuubi.com/

05.01.2016 21:04
Vaativa A, B & Helppo A

Raituva - Merlin

Tuloksista meille kiitos :3

Nimi: Ria VRL-14186
Kotisivut: http://ruskalaukka.suntuubi.com/

03.01.2016 15:09
HeD, HeC,HeB

Ria-Alexsandra
Ria-Sunny Charming

Ilmoitatteko tuloksista Ruska Laukkaan

Nimi: Noel

02.01.2016 18:50
Luokat 4, 5 & 6
Noel - Royal Fire
Tuloksista ei tarvitse ilmoittaa :)

Nimi: Chiara-Mételle Luána
Kotisivut: http://tulipuro.suntuubi.com/

01.01.2016 19:14
Yksi Tulipuron opiskelijoista ilmoittautuu kisoihin!

Luokat 4 & 5
Chiara-Mételle Luána - Angelo Caduto

Tulipuroon ilmoitus tuloksista! :)

Nimi: Jannica
Kotisivut: http://adinanponitila.webs.com

30.12.2015 10:52
luokat 1 & 2
Jannica - A.D. Lotta's Last Princess
Jannica - A.D. Miss Merry

luokka 3
Jannica - A.D. Soffy's Don Amour
Jannica - P.P. Prite Moonlight

luokka 4
Jannica - El Kabong ox
Jannica - Atlantic Age

luokka 5
Jannica - A.D. Castle Calamity
Jannica - Marshmallow AD

luokka 6
Jannica - Ventik ox
Jannica - Vandal Caramel

Ei ilmoitusta tuloksista kiitos!

Nimi: Sara
Kotisivut: http://www.tanssivatkaviot.suntuubi.com/

29.12.2015 21:59
Luokka 3. HeB

Sara - Dance Miley
Sara - Lady White Wera

Luokka 4. HeA

Sara - Whiter Boys
Sara - Sokka Poika

Luokka 5. VaB

Sara - Brown Rize II
Sara - Vicky of Victory


Luokka 6. VaA

Sara - Mr. Gallant Blacky IV
Sara - Sir Henrikson & Mr. Jack ( yksi hevonen )

Ilmoitus tallimme viekkuun, kiitos :)

Nimi: Silja

27.12.2015 15:57
Luokka 3
Silja - Helnia

Tuloksista voi ilmoittaa sähköpostiin siljahelmi@gmail.com :)

Nimi: Eveliina
Kotisivut: http://soarin.suntuubi.com/

27.12.2015 09:11
Luokka 3
Eveliina - Time and relative dimension in space

Luokka 6
Eveliina - Saidah ox
Eveliina - Try to not cry
Tuloksista Soariniin, kiitos:)

Nimi: Marika VRL-14231

26.12.2015 19:28
Luokka 3
Marika - Grazy Diamonds

Luokka 5
Marika - Gamma Radiation

Nimi: Moona
Kotisivut: http://amazon.suntuubi.com/

26.12.2015 16:55
Luokat 3 & 4
Moona - Gambler CLA

Nimi: Jjayzmine
Kotisivut: http://clarity.suntuubi.com/

26.12.2015 14:36
Helppo C
Jjayzmine - Wendy
Jjayzmine - Rhods Vulkan

Helppo B
Jjayzmine - Magic Mix CLA
Jjayzmine - Lightning Bolt CLA

Helppo A
Jjayzmine - Perhaps Molly
Jjayzmine - Treasure Under Rainbow

Vaativa B
Jjayzmine - Princess America CLA
Jjayzmine - PomPom Mondel

Vaativa A
Jjayzmine - Whisper in the Dark
Jjayzmine - Already Enemy CLA

Tuloksista Clarityyn, kiitos :)

Nimi: skeleton
Kotisivut: http://leoponi.weebly.com/

25.12.2015 21:10
Luokka 3.
skeleton - Hillstead Wonderlock

Luokka 4.
skeleton - Wildfire Lancelot

Nimi: Marie

25.12.2015 21:04
Luokka 1 ja 2
Marie- Nightlight

Nimi: Monica
Kotisivut: http://www.lehtomaki.suntuubi.com/

25.12.2015 18:43
Luokka 3.
Monica-Royal light
Monica-Nobody
Luokka 4.
Monica-Nobody
Monica-Royal light
Luokka 5.
Monica-High-speed flash
Ja ilmoitus tuloksista meille.

Nimi: Lumo
Kotisivut: http://lumenhohde.suntuubi.com/

25.12.2015 16:36
Luokka 4
Lumo - Life is not a bed of roses
Lumo - Sun's gold

Luokka 5
Lumo - La tormenta de la noche el niño

Luokka 6
Lumo - A drop of water

Tuloksista Lumen hohteeseen, kiitos. :)

Nimi: Moona
Kotisivut: http://amazon.suntuubi.com/

25.12.2015 16:12
Helppo D
Moona - Katastrofin Christopher

Helppo C
Moona - Katastrofin Christopher
Moona - Fenix III

Helppo B
Moona - Katastrofin Christopher
Moona - Fenix III

Helppo A
Moona - Fenix III

Nimi: Naomi
Kotisivut: http://ruskolehti.suntuubi.com/

25.12.2015 12:51
Luokka 6
Naomi - Self Posessed
Naomi - Captain Hook

Ulkoasu © ninja VRL-12767 │ Ulkoasun kuva © Vapaasti by AK
©2018 Kisatalli Kaukasus - suntuubi.com